Spotkajmy się na targach jesienią!

BC02B096-AD9F-4875-9B52-ABCEAADD7E9B

Już 25–26 września 2021 r. w Ptak Warsaw EXPO odbędą się targi BEAUTY FORUM & HAIR. W tym roku targi połączą świat kosmetyki i fryzjerstwa, stanowiąc idealny duet dla specjalistów i pasjonatów obu sektorów.

Nowa lokalizacja

Premierowa edycja wyjątkowego tandemu eventowego odbędzie się w nowej lokalizacji, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw EXPO, które zlokalizowane jest na przedmieściach Warszawy w Nadarzynie przy al. Katowickiej 62, bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku Katowic (ok. 15 minut od Centrum Warszawy). Blisko dwukrotnie większa powierzchnia pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa i komfort wystawców i zwiedzających, zapewniając odpowiednie standardy zalecanego dystansu społecznego. Uczestnicy targów zyskają doskonałe możliwości pod względem ekspozycji, jak i swobodnego zwiedzania.

W programie

Dzięki najwyższej jakości programowi towarzyszącemu (kongresy, mistrzostwa, pokazy, szkolenia) targi będą atrakcją dla tysięcy profesjonalistów z sektora kosmetycznego i fryzjerskiego. Sceny Beauty Point, Hair Point, Barber Point i Hair Academy Point staną się areną fantastycznych pokazów i firmowych prezentacji, miejscami, w których poznacie najświeższe trendy i otrzymacie solidną dawkę wiedzy. Dwudniowy Kongres Kosmetyczno-Fryzjerski dostarczy wiedzy merytorycznej i pozwoli zdobyć nowe

doświadczenia. Bloki tematyczne umożliwią uczestnikom ułożenie precyzyjnego i spójnego harmonogramu wykładów, odpowiadających ich potrzebom i zainteresowaniom. Seminaria odbywać będą się w następujących kategoriach tematycznych:

kosmetyka biała i aparaturowa, PMU, brwi i rzęsy, paznokcie, stopy, kosmetyka zaawansowana, makijaż, trychologia. Zaplanowany jest także blok biznesowy obejmujący zagadnienia poświęcone zarówno kosmetyce, jak i fryzjerstwu. Kongres to także dwa dni pełne wiedzy i praktycznych wskazówek dla pasjonatów fryzjerstwa podczas cenionych w branży hair pokazy Look & Learn. Podczas Targów BEAUTY FORUM & HAIR 2021 odbędzie się także 5. edycja THE MAKEUP DAY – wyjątkowego wydarzenia dla pasjonatów makijażu organizowanego we współpracy z magazynem MAKE–UP Trendy.

W walce o podium

Targom nieodłącznie towarzyszą emocjonujące mistrzostwa. Podczas wrześniowej edycji odbędą się następujące konkurencje: 

– Mistrzostwa Stylizacji Paznokci Nailpro Poland, 

– Ogólnopolskie Mistrzostwa Artystów Fryzjerstwa Hair Master Cup (kategorie Perfect Haircut oraz Long Hair Creation), 

– Ogólnopolskie Mistrzostwa w Strzyżeniu Męskim Barbers Battle

– Międzynarodowe Mistrzostwa w Goleniu Brzytwą Hot Shave.

Regulaminy i formularze zgłoszeń są dostępne na www.beauty-fairs.com.pl

W końcu live!

Jesteśmy przekonani, że to wyjątkowe, łączące obie branże wydarzenie w niezwykły sposób zainauguruje „nową rzeczywistość”, dostarczając wielu pozytywnych emocji i inspiracji. Spragnieni kontaktu i relacji w formie face to face, po tak długiej przerwie w spotkaniach branżowych, cieszymy się, mogąc zaprosić Was na ten wyjątkowy event, jakim będą targi BEAUTY FORUM & HAIR.

Więcej informacji na www.beauty-fairs.com.pl

Szczegóły

Facebook
Twitter
LinkedIn