Podsumowanie działalności PST w 2015 roku.

Jako, że następna impreza zbliża się wielkimi krokami, jesteśmy winni naszym Członkom podsumowanie owocnej działalności w roku 2015.

Pierwsze szkolenie wewnętrzne dla Członków odbyło się 08.02.2015 r. w Stragardzie Szczecińskim. Dzięki gościnności p. Julitty Siemiątkowskiej nasi Członkowie mieli okazję spędzić 1 dzień w jej gabinecie Trichomed, dzieląc się doświadczeniami .

29.03.2015 r. odbyło się pierwsze w historii Sympozjum Trychologiczne w Warszawie. Celem imprezy była integracja osób związanych ze środowiskiem trychologicznym oraz nabywanie nowej wiedzy.

Nasze Stowarzyszenie objęło swoim patronatem Kongres Trychologiczny organizowany przez Estetica Polska. Kongres odbył się w dwóch odsłonach, w czerwcu i listopadzie 2015. Nasza prezes, pani Ilona Junga wygłosiła tam dwa interesujące wykłady.

Drugą znaczącą imprezą organizowaną przez nasze Stowarzyszenie był listopadowy Kongres Trychologiczny który odbył się 29.11.2015 r. w Warszawie, poprzedzony Walnym Zebranie naszych Członków. Na zebraniu omawialiśmy wiele tematów dotyczących zawodu oraz spraw organizacyjnych. Zebranie zostało zwieńczone kolacją.

W niedzielę odbyło się wiele interesujących wykładów. Między innymi wykład na temat łysienia plackowatego, wygłoszony przez dr. Tomasza Wasyłyszyna.

Imprezę uświetnili wystawcy:

Emmebi Polska – Członek Wspierający Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

Andre Zagozda Laboratory

Eurtex

Forever Living

Satura

Herbatint

Bioarp

Alcina

Hairmax

ETP-Dystrybucja

Alcantara

Mfryz

Hillmed

Mamy nadzieję, że rok 2016 będzie rokiem obfitującym w równie ciekawe wydarzenia dla całego naszego środowiska.

Zarząd PST.

Facebook
Twitter
LinkedIn