Prezentacja wykładowców Pierwszego Sympozjum Trychologicznego

Przedstawiamy Państwu wykładowców Pierwszego Sympozjum Trychologicznego. Przypominamy, że Sympozjum odbędzie się 29.03.2015 roku. Liczba miejsc jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń.

Ilona Junga – trycholog kosmetyczny z ponad ośmioletnim stażem. Oprócz praktyki trychologicznej prowadzi szkolenia dla trychologów i kosmetyczek. Autorka bloga trychologicznego. Inicjatorka i prezes Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Zajmuje się również importem i dystrybucją kosmetyków profesjonalnych Gestil Care oraz mikrokamer diagnostycznych do gabinetów trychologicznych. Właścicielka firmy DERMAPROF oraz Centrum Trychologii HAIRPROF.

mgr Julitta Małgorzata Siemiątkowska – kosmetolog, fizjoterapeuta.
Doświadczona kosmetolog, fizjoterapeuta z kilkunastoletnim stażem. Absolwentka wielu cenionych uczelni m.in. Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy. Autorka prac naukowych m.in. “Teoria i praktyka wzmacniania działań promocji zdrowia”, “Pierwiastki śladowe we włosach”, “Wykorzystanie laserów”. Autorka pierwszej w Polsce książki o trychologii kosmetycznej – „Zarys trychologii kosmetycznej” .
Na co dzień zaangażowana w funkcjonowanie Instytutu Kosmetologii Fryzjerskiej Trichomed w Stargardzie Szczecińskim. Głównym kierunkiem działalności Trichomed`u jest szeroko pojęta trychologia kosmetyczna. Jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę marki luksusowych kosmetyków trychologicznych Vivipharma z San Marino. Współzałożycielka Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego oraz pomysłodawczyni Pierwszego Sympozjum Trychologicznego.

dr n. med. Izabela Korabiewska – fizjoterapeutka, absolwentka AWF w Katowicach, Adiunkt Zakładu Rehabilitacji Oddziału Fizjoterapii II WL Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Promotorka wielu prac dyplomowych i magisterskich.
Dodatkowe wykształcenie: Instruktor Odnowy Biologicznej, Nordic Walking i Gymstick Polska.
Ukończone kursy: Medycyny manualnej w modelu holistycznym, Chakra Stone Massage, Refleksoterapia stóp, Kinesio Taping Association, Techniki manualne w Wellness & Spa. Studia podyplomowe: Podologia kosmetyczna, Arteterapia.
Od 10 lat wykładowca w Policealnej Szkole Kosmetycznej Barbary Jaroszewskiej (Centrum Edukacji Kosmetologicznej) w Warszawie, która kształci przyszłe kosmetyczki również
w zakresie kosmetologii holistycznej uwzględniając tematykę trychologiczną.
Autorka i współautorka ponad 50 publikacji w czasopismach i monografiach branżowych („Fizjoterapia w ortopedii” PZWL 2014). Autorka prac naukowych badających skuteczność nowoczesnych metod leczniczych z zakresu medycyny fizykalnej.

mgr Anna Liwosz – kosmetyczka, masażystka, posiada 20 letnie doświadczenie w branży kosmetycznej. Pracownik Instytut Kosmetologii Fryzjerskiej Trichomed w Stargardzie .
Absolwentka Studiów Podyplomowych o specjalność Podologia Kosmetyczna w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Tytuł magistra zdobyty na Uniwersytecie Szczecińskim na kierunku: Doradztwo Psychospołeczne, Studia wyższe zawodowe – Pedagogika w Instytucie Pedagogiki w Szczecinie, Policealne Studium Kosmetyczne w Szczecinie.
Uczestniczka wielu kursów zawodowych między innymi: „Dynamiczny Masaż Antycellulit ‘’ autorski program Piotra Szczotki, „Drenaż Limfatyczny Jambes lourdes‘’ światowej sławy masażysty Alain Mounier oraz uczestniczka licznych Kongresów Kosmetycznych. Członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

mgr Agnieszka Pniewska – absolwentka Wydziału Psychologii UW. Ukończyła 4-letnie szkolenie z psychoterapii w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Pracuje jako psycholog i psychoterapeuta w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej przy PCPR Wołomin oraz w Centrum Psychoterapii Spektrum. Prowadzi psychoterapię indywidualną oraz rodzinną, a także warsztaty dla rodziców.

Marcin Piwecki – współwłaściciel firmy ULTRASLIM, dystrybuującej urządzenia dla kosmetyki i medycyny estetycznej. Reprezentuje w Polsce producentów: Medicamat (Francja), Termosalud (Hiszpania), Ultratone (Wielka Brytania). Wielokrotnie występował na seminariach i targach kosmetycznych prezentując i omawiając zastosowania różnorodnych technologii w kosmetyce i medycynie estetycznej.

Elwira Maj – Trycholog z kilkuletnim doświadczeniem, członek PST oraz konsultant światowego lidera w dziedzinie niechirurgicznych retuszy ubytków włosów‎ firmy Hairdreams. Przedstawiciel Handlowy Hairdreams na Polskę w zakresie szkoleń. Właścicielka firmy Miraflores. Dystrybutor organicznych farb do włosów Naturigin.

mgr Weronika Słupek – ukończyła studia z zakresu politologii i socjologii. Z pasji została fryzjerem, a następnie zainteresowała się zagadnieniami trychologicznymi co było podyktowane problemami z jakimi zgłaszali się do niej jej klienci. Trychologią zajmuje się 3 lata. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i wciąż się kształci (aktualnie zdobywając nową wiedzę na studiach podyplomowych z zakresu fryzjerstwa i kosmetologii ogólnej). Instruktorka, członek założyciel Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Pomysłodawczyni oraz prowadząca Pierwszego Sympozjum Trychologicznego, autorka bloga.

Facebook
Twitter
LinkedIn