Kongres trychologiczny

23-24 listopad 2019, Warszawa

01

X kongres trychologiczny

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na X Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną.

Tym razem spotykamy się w Warszawie w hotelu Lord – 23 i 24 listopada 2019 r.

Włożyliśmy wiele pracy w to aby konferencja spełniła Państwa oczekiwania, zadowoliła tematami tych, którzy zaczynają swoją przygodę z trychologią oraz tych z Państwa, którzy są z nami dłużej i chcą się rozwijać i uzupełniać swoją wiedzę. I tak po wielu rozmowach zebraliśmy grupę doskonałych prelegentów. Osoby ze środowiska medycznego, biznesowego a przede wszystkim praktyków z dużym doświadczeniem w pracy z klientem trychologicznym.

Zaczynamy warsztatami (sobota 9-13) , które poprowadzi z Państwem mgr Emilia Ptak- współautorka doskonałej książki pt. „Rozszyfruj swoją krew”. Będziemy uczyć się w sposób praktyczny jak interpretować wyniki badań laboratoryjnych. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, omówienia trudnych przypadków z jakimi spotykacie się w gabinecie, zadania pytań doświadczonym trychologom w przyjemnej, luźnej atmosferze.(warsztaty są oddzielnie płatne )

Konferencja rozpoczyna się w sobotę o godzinie 13.30 i potrwa do niedzieli do godz 18.00. To będzie czas wykładów merytorycznych, ćwiczeń i pokazów praktycznych. Dla chętnych ogłosiliśmy też konkurs na plakat związany z tematyką trychologiczną. Najlepsze zostaną nagrodzone i będą prezentowane na kolejnej konferencji. W czasie całej konferencji podawana będzie kawa, herbata a w niedzielę zapraszamy Państwa na obiad. W czasie przerw zapraszamy na stoiska naszych partnerów i wystawców. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w konferencji oraz upominek od firmy partnerskiej a nowi Członkowie PST – certyfikaty przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Po wykładach w sobotę 23 listopada odbędzie się spotkanie integracyjne- Gala podczas której przewidujemy różne atrakcje i nagrody. Spotkanie będzie okazją do uczczenia 5-lecia PST, zintegrowania się i dobrej zabawy. Zaczynamy o godz. 20.00 🙂

Jesteśmy przekonani, że podczas X Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej w Warszawie zdobędziecie Państwo ogrom wiedzy i informacji, które pozwolą Wam jeszcze skuteczniej prowadzić swój biznes i pomagać klientom.

Do zobaczenia w Warszawie
Zarząd PST

 

02

Więcej informacji

Wykładowcy

03

zapisy

Rejestracja