Sponsorzy Pierwszego Sympozjum Trychologicznego

biota yeni logoBiota Laboratories to międzynarodowy producent dermo kosmetyków, obecny w ponad 30 krajach, od 2 lat w Polsce.
Nasz sztandarowy produkt to marka Bioxsine, dostępny w kanale farmaceutycznym.
To produkt roślinny, opracowany specjalnie dla osób, u których występuje problem wypadania włosów.
Wysoka skuteczność Bioxsine została potwierdzona badaniami klinicznymi w różnych ośrodkach medycznych na świecie.
Stworzona w laboratoriach, a później opatentowana, formuła BIOCOMPLEX B11 powstrzymuje utratę włosów, przede wszystkim jednak dostarcza odpowiednich składników, które stymulują odrastanie nowych włosów.
Obecnie marka Bioxsine to 3 rodzaje szamponów, przeznaczone dla włosów: normalnych, przetłuszczających się, z łupieżem oraz serum.
Posiadamy własny dział przedstawicieli farmaceutycznych w kraju, a także rozwijamy nasz dział medyczny, który promuje nasz preparat w środowisku lekarskim, dzięki temu świadomość marki Bioxsine stale rośnie.

 

nowydermaprof (1)Dermaprof Ilona Junga importer oraz dystrybutor włoskich dermokosmetyków trychologicznych Gestil Care. Importer oraz dystrybutor trychoskopów do diagnostyki skóry głowy i włosów oraz urządzeń zabiegowych do gabinetów trychologicznych. Firma prowadzi pełne szkolenia przygotowujące trychologów kosmetycznych do pracy w gabinecie trychologicznym oraz szkolenia produktowe mające na celu zapoznanie z trychologicznymi rytuałami skierowanymi na każdy problem.

 

logo effa„Effa Sp. z o.o. na rynku od 2000 roku. Dystrybutor specjalistycznych dermokosmetyków przy schorzeniach dermatologicznych Blue Cap, trychokosmetyków MonRin oraz mikroigłowej mezoterapii.
Założycielka firmy, Ewa Cognac, jest specjalistką branż farmaceutycznej i kosmetycznej oraz wieloletnią dyrektorką w międzynarodowych firmach związanych z urodą i zdrowiem. We współpracy z lekarzami oferuje szkolenia i konsultacje z zakresu trychologii.”

 

Logo_BiopharmaJesteśmy wyłącznym dystrybutorem i importerem na rynek polski dwóch marek wysokiej jakości profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała: Biopharma Laboratories Ltd. oraz Naural Cosmetic Ltd. Dystrybuowane przez nas kosmetyki dostępne są w salonach fryzjersko-kosmetycznych, salonach SPA oraz aptekach na terenie Warszawy. Biopharma Laboratories Ltd. została utworzona w 1994 r. Specjalizuje się w produkcji preparatów do pielęgnacji włosów. Oferta produktowa zawiera obecnie 10 linii produktowych przeznaczonych do codziennej pielęgnacji włosów oferowanych w profesjonalnych studiach i salonach fryzjerskich. Biopharma Laboratories Ltd. corocznie bierze udział w jednej z najbardziej prestiżowych kosmetycznych imprez wystawienniczych Cosmoprof Bologna oraz Italian festiwal of Beaty and Coiffure.

 
hh logoHealthy Hair – krakowska firma specjalizująca się w dystrybucji profesjonalnych włoskich kosmetyków fryzjerskich. Od 2014 roku w swojej ofercie posiada rozwiązania również dla gabinetów trychologicznych, w tym cieszącą się coraz większą popularnością linię kosmetyków Mineral Treatment – dedykowaną pielęgnacji skóry głowy dotkniętej różnymi problemami.  Healthy Hair aktywnie uczestniczy w wydarzeniach branży trychologicznej i stale poszerza swoją ofertę by docelowo zapewnić kompleksowe wsparcie trychologom i fryzjerom.  Dużą część swojej pracy Healthy Hair poświęca propagowaniu wiedzy o trychologii wśród fryzjerów, dzięki czemu przyczynia się do zwiększenia wciąż niskiej świadomości o możliwościach niesienia pomocy swoim klientom innej niż tylko skierowanie ich do dermatologa.

 

Trichomed

Instytut Kosmetologii Fryzjerskiej Trichomed® – Stargard Szczeciński przedstawia produkty trychologiczne Vivipharma z San Marino. Trychologiczne kosmeceutyki firmy VIVIPHARMA stanowią kompletną linię szczególnych procedur dla włosów i skóry głowy.  Zapewniają one rozwiązania każdego problemu dotyczącego włosów i skóry głowy. Kosmeceutyki trychologiczne VIVIPHARMA powstają we własnych laboratoriach badawczych,Vivipharma posiadają liczne patenty na swoje produkty. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk przy ich produkcji kładzie się na dobór naturalnych komponentów i składników bezpiecznych dla włosów i skóry głowy. Zależnie od wybranej linii kosmeceutyków trychologicznych Vivipharma mogą być one stosowane w celu zlikwidowanie problemu związanego z włosami i skórą głowy lub do codziennej pielęgnacji pozwalającej jak najdłużej cieszyć się zdrowymi i ładnym włosami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów trychologicznych Vivipharma z San Marino.

 

logo newMiraflores – Przedstawiciel Handlowy Hairdreams w Polsce w zakresie szkoleń z metod zagęszczania/przedłużania oraz retuszy ubytków włosów. Firma jest właścicielem sklepu www.sklep-miraflores.pl w ofercie którego znajdują się organiczne kosmetyki oraz preparaty O’right przeznaczone do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz organiczne farby do włosów Naturigin.

 

 

organics-beautyOrganics Beauty Concept to firma działająca na profesjonalnycm rynku fryzjerskim i trychologicznym – za cel postawila sobie dbanie o skórę głowy i włosy za pomocą wyjątkowych i skutecznych eko produktów, jednocześnie nie zapomina o tym, jak ważne jest przekazywanie wiedzy w tym zakresie innym osobom w branży. W ofercie firmy znajdują się ekologiczne marki O’right – pielęgnacja włosów i skóry głowy I Natulique – bezpieczna koloryzacja, stworzone na bazie czystych, starannie wyselekcjonowanych składników z troską o środowisko naturalne. OBC wspiera salony fryzjerskie i gabinety trychologiczne w tworzeniu wyjątkowych miejsc, w których dba się o zdrowie i dobre samopoczucie klientów, stąd w ofercie firmy autorska, trzystopniowa ścieżka rozwoju umiejętności i wiedzy w zakresie EKO Trychologii.

 

MonRin & trycho.plTrycho.pl to pierwszy w Polsce profesjonalny portal poświęcony w całości pielęgnacji włosów i skóry głowy. To platforma, na której można znaleźć praktyczne porady, przeczytać ciekawe artykuły i wywiady, zapisać się na specjalistyczne szkolenia, zakupić kosmetyki trychologiczne oraz odnaleźć punkty, które profesjonalnie zajmują się pielęgnacją skóry głowy i włosów. Portal TRYCHO.PL to punkt odniesienia dla osób zmagających się z problemami dotyczącymi włosów i skóry głowy oraz strefa dla PROFESJONALISTÓW z branży fryzjerskiej i kosmetycznej, chcących pogłębiać swoją wiedzę, rozwijać się w trychologii i móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie, przy wykorzystaniu skutecznych metod i kosmetyków. Wszystko o włosach w jednym miejscu!

 

beauty&skin_logo_rgb

Facebook
Twitter
LinkedIn