X kongres trychologiczny

konferencja

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na X Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną.

Tym razem spotykamy się w Warszawie w hotelu Lord – 23 i 24 listopada 2019 r.

Włożyliśmy wiele pracy w to aby konferencja spełniła Państwa oczekiwania, zadowoliła tematami tych, którzy zaczynają swoją przygodę z trychologią oraz tych z Państwa, którzy są z nami dłużej i chcą się rozwijać i uzupełniać swoją wiedzę. I tak po wielu rozmowach zebraliśmy grupę doskonałych prelegentów. Osoby ze środowiska medycznego, biznesowego a przede wszystkim praktyków z dużym doświadczeniem w pracy z klientem trychologicznym.

Zaczynamy warsztatami (sobota 9-13) , które poprowadzi z Państwem mgr Emilia Ptak- współautorka doskonałej książki pt. „Rozszyfruj swoją krew”. Będziemy uczyć się w sposób praktyczny jak interpretować wyniki badań laboratoryjnych. Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, omówienia trudnych przypadków z jakimi spotykacie się w gabinecie, zadania pytań doświadczonym trychologom w przyjemnej, luźnej atmosferze.(warsztaty są oddzielnie płatne )

Konferencja rozpoczyna się w sobotę o godzinie 13.30 i potrwa do niedzieli do godz 18.00. To będzie czas wykładów merytorycznych, ćwiczeń i pokazów praktycznych. Dla chętnych ogłosiliśmy też konkurs na plakat związany z tematyką trychologiczną. Najlepsze zostaną nagrodzone i będą prezentowane na kolejnej konferencji. W czasie całej konferencji podawana będzie kawa, herbata a w niedzielę zapraszamy Państwa na obiad. W czasie przerw zapraszamy na stoiska naszych partnerów i wystawców. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w konferencji oraz upominek od firmy partnerskiej a nowi Członkowie PST – certyfikaty przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

Po wykładach w sobotę 23 listopada odbędzie się spotkanie integracyjne- Gala podczas której przewidujemy różne atrakcje i nagrody. Spotkanie będzie okazją do uczczenia 5-lecia PST, zintegrowania się i dobrej zabawy. Zaczynamy o godz. 20.00 🙂

Jesteśmy przekonani, że podczas X Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej w Warszawie zdobędziecie Państwo ogrom wiedzy i informacji, które pozwolą Wam jeszcze skuteczniej prowadzić swój biznes i pomagać klientom.

Do zobaczenia w Warszawie
Zarząd PST

Zarejestruj się

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *