XI Ogólnopolska Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

DSC01888

Warszawa

Data: 11-12 września 2021

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na XI Ogólnopolską Konferencję Trychologiczną.

 

Tym razem spotykamy się w Warszawie w hotelu Lord -11 i 12 września 2021 r.

 

Włożyliśmy wiele pracy w to, aby konferencja spełniła Państwa oczekiwania, zadowoliła tematami tych, którzy zaczynają swoją przygodę z trychologią oraz tych z Państwa, którzy są z nami dłużej i chcą się rozwijać i uzupełniać swoją wiedzę. I tak po wielu rozmowach zebraliśmy grupę doskonałych prelegentów. Osoby ze środowiska medycznego, biznesowego a przede wszystkim praktyków z dużym doświadczeniem w pracy z klientem trychologicznym.

 

Zaczynamy warsztatami (sobota 8.30-12.30), które poprowadzi z Państwem mgr Monika Gackowska-Lisińska-Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy na kierunkach: dietoterapia, żywienie w sporcie oraz analityka medyczna, a także licznych kursów obejmujących żywienie w sporcie i dietocoaching. Obecnie w trakcie studiów na Functional Medicine University w Stanach.

Prelegentka na konferencjach medycznych oraz żywieniowych.

Z powodzeniem prowadzi Centrum Dietetyki Funkcjonalnej w Bydgoszczy, gdzie udziela indywidualnych konsultacji żywieniowo–diagnostycznych, opierając się na podejściu medycyny funkcjonalnej (przyczynowe, a nie skutkowe leczenie chorób) oraz evidence–based medicine. Specjalizuje się w chorobach autoimmunizacyjnych oraz metabolicznych.

Ponadto prowadzi szkolenia z „Interpretacji wyników badań laboratoryjnych w praktyce dietetyka”, które pokazują, że brak sztywnych zasad oraz schematów działania tylko indywidualne podejście przynosi wymierne efekty terapeutyczne.

Autorka licznych artykułów publikowanych m.in. w fachowym magazynie „Food Forum” oraz prasie bydgoskiej.

Spotkania te są okazją do wymiany doświadczeń, omówienia trudnych przypadków z jakimi spotykacie się w gabinecie, zadania pytań doświadczonym trychologom w przyjemnej, luźnej atmosferze.

Część warsztatów poświęcona będzie trichoskopii a konkretnie różnicowaniu łuszczycy i łojotokowego zapalenia skóry głowy. Za tą część wykładów odpowiada Alicja Gondek-Urtnowska- Prezes PST

 

Konferencja rozpoczynie się w sobotę o godzinie 13.00 i potrwa do niedzieli do godz 18.00. To będzie czas wykładów merytorycznych. W czasie całej konferencji podawana będzie kawa, herbata a w niedzielę zapraszamy Państwa na obiad.

W czasie przerw zapraszamy na stoiska naszych partnerów i wystawców. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat udziału w konferencji oraz upominek od firmy partnerskiej a Członkowie PST –  aktualne certyfikaty przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego.

  Jesteśmy przekonani, że podczas XI Ogólnopolskiej Konferencji Trychologicznej w Warszawie zdobędziecie Państwo ogrom wiedzy i informacji, które pozwolą Wam jeszcze skuteczniej prowadzić swój biznes i pomagać klientom.

Plan konferencjii w linku poniżej

https://trycholodzy.org/wp-content/uploads/2021/08/PLAN-KONFERENCJI-PST-WRZESIEŃ-4.pdf

 

Do zobaczenia w Warszawie

Zarząd PST

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn